Napisane przez: Martin | 29/06/2014

Lepsze niż ludzie

Lwica zagryzła sarnę i gdy zaczęła ją jeść, zauważyła, że ta była brzemienna. Spróbowała więc uratować jagnię, wyciągając je z wnętrza matki, lecz już było zbyt późno… Lwica pozostawiła ofiarę i położyła się nieopodal, po czym się nie podnosiła. Fotograf który obserwował całe to zdarzenie dopiero po kilku godzinach odważył się podejść bliżej.

Lwica była martwa…

Weterynarz który dokonał sekcji stwierdził, że u lwicy pękło serce…!!!

Pomyśleć, że zwierzęta w sprawach dzieci są bardziej ludzkie, niż sami ludzie…

Przypomniało mi się pewne zdarzenie z czasów ZSRR, które to opisał przeze mnie lubiany katakumbowy (antysergianin) biskup-saloita Barnaba Bielajew (1887-1963).

Otóż w jednym z radzieckich szpitali dokonywano tak dużej ilości aborcji, że na terenie szpitala wykopano wielką jamę, do której wrzucano niechciane dzieci. Jama miała kilka metrów szerokości. Któregoś dnia pewien przechodzień usłyszał płacz dziecka, podszedł do ogrodzenia i zobaczył w rozkładającej się masie małych ciał żywe, poruszające się dziecko. Dziecko przeżyło aborcję. Wychowane przez ofiarnego przechodnia wyrosło na porządnego człowieka.

Prawdą jest, że otaczająca nas natura jest ostatkiem utraconego Raju. My zaś, czyniąc zło, sami tu sobie tworzymy namiastkę piekła i przygotowujemy siebie i sobie rychły koniec świata. Winić za to możemy tylko samych siebie.

 -lMP

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: